PORADNIKI BRANŻOWEPublikacje, wydane przez Ośrodek Promowania Przedsiębiorczości w Sandomierzu,
w ramach projektu „ABC biznesu – pakiety branżowe”, współfinansowanego ze środków Fundacji Wspomagania Wsi.

ABC biznesu pakiety branżowe powstał z myślą o osobach, które chcą swoje pomysły, marzenia przekuć w konkretne działania ekonomiczne i są zdecydowane podjąć wyzwanie zakładając swoją własną firmę.

Doświadczenia wielu lat działań naszego Ośrodka, związanych ze wpieraniem rozwoju przedsiębiorczości i inicjatyw lokalnych na obszarach wiejskich południowo-wschodniej Polski wskazują, że nawet bardzo aktywne i twórcze osoby z ciekawymi pomysłami i potrzebą działania, nie mają odwagi podjąć własnej działalności gospodarczej w obawie przed gąszczem niejasnych przepisów prawnych, niezbędnych procedur postępowania oraz konieczności kontaktu z licznymi urzędami i instytucjami. Co więcej wielu osobom brakuje także umiejętności przeanalizowania własnego pomysłu zgodnie z regułami ekonomicznymi, jako przedsięwzięcia, które ma przynosić zyski.
Właśnie dlatego uznaliśmy, że utworzenie interaktywnego portalu internetowego, zawierającego niezbędne, praktyczne informacje, ważne dla podejmowania decyzji o wyborze rodzaju działalności gospodarczej oraz o administracyjno-prawnych aspektach uruchamiania i prowadzenia firmy, może być bardzo przydatne osobom przedsiębiorczym.

PORADNIKI BRANŻOWE

Jak założyć:

 

 

 

 

PORTAL współfinansowany ze środków
Fundacji Wspomagania Wsi

 

pl. Ks. J. Poniatowskiego 2
27-600 Sandomierz
tel. 15 833 34 00
fax 15 833 34 60
fundacja@opiwpr.org.pl
www.opiwpr.org.pl

 

 

©2009 www.opiwpr.org.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.