Image 13

Otwarcie muzeów i galerii sztuki w rygorze sanitarnym od 1 lutego

03 lutego 2021

Długo czekaliśmy na tę wiadomość! Muzea i galerie sztuki od 1 lutego będą mogły rozpocząć funkcjonowanie w ścisłym rygorze sanitarnym.

Decyzja o otwarciu muzeów i galerii sztuki została oparta na analizach świadczących o dobrym przygotowaniu tych instytucji do przestrzegania wytycznych ograniczających ryzyko zakażeń do minimum. Uwzględniono również raporty międzynarodowych organizacji muzealnych, tak w zakresie społecznego oddziaływania muzeów, jak również ich przygotowania do wypełniania wymogów sanitarnych.

W związku z powyższym miło nam ogłosić, że Muzeum Okręgowe w Sandomierzu otwiera się dla publiczności w poniedziałek 1 lutego 2021 r. Tego dnia wyjątkowo zapraszamy na darmowe zwiedzanie w godzinach 13.00 - 15.00. Szczegółowe informacje na temat godzin otwarcia znajdują się w zakładce: http://www.zamek-sandomierz.pl/muzeum/godziny-otwarcia

Wszelkie zasady dotyczące bezpieczeństwa obowiązujące w Muzeum Okręgowym w Sandomierzu są dostępne na stronie internetowej: http://zamek-sandomierz.pl/427-muzeum-okregowe-w-sandomierzu-wznowilo-swoja-dostepnosc-dla-publicznosci

Logo sm
Location icon
pl. Ks. J. Poniatowskiego 2 27-600 Sandomierz
Contact icon
fundacja@opiwpr.org.pl 15 833 34 00, 501 837 619
Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.