Image 13

Podaruj upominkowe kosze z produktami Ziemi Sandomierskiej

06 grudnia 2019

Zbliżają się Święta Bożego Narodzenia i to najlepszy moment, żeby obdarować bliskich jak również współpracowników słodkimi (i nie tylko) podarunkami w postaci zdrowych, naturalnych produktów Ziemi Sandomierskiej, przygotowanych w specjalnych upominkowych koszach.

Spiżarnia Sandomierska oferuje możliwość przygotowania koszy upominkowych wg. własnego pomysłu. Jesteśmy pewni, że wszystkie kosze, zawierające same najlepsze specjały – pięknie zapakowane – trafią w gusta osób, które chcielibyście Państwo obdarować.

W naszych koszach prezentowych znajdą Państwo zarówno świąteczne drobne słodkości, takie jak śliwki w czekoladzie czy Krówki, przepyszne dżemy, konfitury z odrobiną magii i soki – klasyczne, a także o zaskakujących smakach. Na długie zimowe wieczory polecamy miody z pobliskich pasiek oraz rozgrzewające herbatki i syropy, jak również wina z lokalnych winnic i regionalne nalewki.

Zapraszamy do zakupu wyjątkowych upominkowych koszy, w których znajdą się pyszności dopasowane do upodobań obdarowywanej osoby.

Realizację upominkowych koszy oferuje nasza Spiżarnia Sandomierska:

ul. Sokolnickiego 10

27-600 Sandomierz

Tel. 668 019 717

Godziny otwarcia: 10:00 - 18:00

Logo sm
Location icon
pl. Ks. J. Poniatowskiego 2 27-600 Sandomierz
Contact icon
fundacja@opiwpr.org.pl 15 833 34 00, 501 837 619
Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.