Image 13

Podpisanie umowy na wsparcie dla szkół zawodowych

16 stycznia 2020

Grzegorz Orawiec – Prezes Zarządu Ośrodka Promowania i Wspierania Przedsiębiorczości Rolnej oraz Joanna Boduch-Paw – Członek Zarządu, podpisali w dniu 16 stycznia 2020 r. umowę na realizację Projektu pt. „Świętokrzyskie ZSCKR kształcą nowocześnie i adekwatnie do aktualnych wyzwań” w Urzędzie Marszałkowskim w Kielcach.

Beneficjentami projektu, dofinansowanego z Regionalnego Programu Operacyjnego Woj. Świętokrzyskiego, będą 3 szkoły:  Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Chrobrzu, Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Sandomierzu/Mokoszynie oraz Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Sichowie Dużym.

Zaplanowane w projekcie działania pozwolą rozwinąć kompetencje kluczowe uczniów, wdrożyć skuteczny system uczenia poprzez praktyczną naukę zawodu realizowaną we współpracy z pracodawcami, wspomagając proces kształcenia, a dzięki przeszkoleniu kadry pedagogicznej i doposażeniu w niezbędny sprzęt stworzyć uczniom ww. Szkół warunki umożliwiające niwelowanie zdiagnozowanych barier i nabywanie umiejętności i kompetencji niezbędnych na rynku pracy.

Podpisanie umowyPodpisanie umowyPodpisanie umowyPodpisanie umowy

Logo sm
Location icon
pl. Ks. J. Poniatowskiego 2 27-600 Sandomierz
Contact icon
fundacja@opiwpr.org.pl 15 833 34 00, 501 837 619
Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.