Image 13

Spotkanie informacyjne dla przedsiębiorców - vouchery dla MŚP na usługi doradcze

05 grudnia 2019

W imieniu Urzędu Marszałkowskiego Województwa Świętokrzyskiego zapraszamy przedsiębiorców z powiatów: sandomierskiego, staszowskiego, opatowskiego i buskiego na spotkanie informacyjne dotyczące naboru wniosków w projekcie „Popytowy system innowacji- rozwój MŚP w regionie świętokrzyskim poprzez profesjonalne usługi doradcze".

Spotkanie odbędzie się 10 grudnia br. w godzinach 10:00 - 13:00 w sali konferencyjnej Hotelu LORD w Staszowie (ul. Nasienna 8). Ze względów organizacyjnych uczestnicy proszeni są o wcześniejsze zgłoszenia. Szczegóły w załączonym pliku.

Zaproszenie dla MŚP Staszów

W trwającym do 17 stycznia konkursie można uzyskać wsparcie finansowe na realizację usług doradczych w firmach przez uczelnie wyższe lub Instytucje Otoczenia Biznesu. W ramach popytowego schematu świadczenia usług, jeszcze przed złożeniem wniosku przedsiębiorca sam określa pakiet usług, które są mu potrzebne oraz jednostkę która będzie te usługi realizować.

Nasza Fundacja jest Instytucją Otoczenia Biznesu mogącą realizować usługi w ramach projektu. Wykonujemy m.in. doradztwo marketingowe (wraz z zaprojektowaniem i wykonaniem konkretnych działań), doradztwo biznesowe, opracowanie strategii rozwoju, audyty i strategie wzornicze, doradztwo HR, doradztwo w zakresie innowacyjności i opracowywania/wdrożenia nowych produktów i usług na rynek, badania rynku i wiele innych.

Zapraszamy do bezpośredniego kontaktu z naszymi doradcami. Udzielamy szczegółowych informacji o projekcie i wspólnie z klientem projektujemy najlepsze dla danej firmy rozwiązania.

Anna Zając - Nogaj - tel. 15 833 34 06, e-mail: a.zajac@opiwpr.org.pl

Wojciech Zych - tel. 15 833 34 10, e-mail: w.zych@opiwpr.org.pl

Logo sm
Location icon
pl. Ks. J. Poniatowskiego 2 27-600 Sandomierz
Contact icon
fundacja@opiwpr.org.pl 15 833 34 00, 501 837 619
Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.