Image 13

Walentynkowa akcja #sercedlaprzytulnych zakończona sukcesem!

18 lutego 2020

1460, 84 zł to kwota jaką zebraliśmy 14 lutego 2020 r. w naszej walentynkowej kawiarence – kapsule Inkubatora Przetwórczego w Dwikozach. Grzegorz Orawiec – Prezes Zarządu Ośrodka Promowania i Wspierania Przedsiębiorczości Rolnej w Sandomierzu wspólnie z dr Małgorzatą Makowską-Brzychczyk– Dziekan Filii UJK w Sandomierzu, Marcinem Lisakiem - Przeorem Klasztoru Ojców Dominikanów w Sandomierzu, Marcinem Marcem - Burmistrzem Sandomierza, Marcinem Piwnikiem - Starostą Powiatu Sandomierskiego oraz Iwoną Ciamagą i Katarzyną Midro o godzinie 11.00 otworzyli naszą kawiarenkę w wyjątkowy sposób – wypuścili do nieba czerwone serduszka i zaprosili wszystkich na aromatyczną kawę, herbatę i słodkie wypieki. Swoją obecnością zaszczycili nas czworonożni Bracia Mniejsi z Przytuliska na Wiśniowej – sunia Grażka oraz Rudi – nasza Walentynka, dzielny psiak po ciężkiej operacji łapki oraz usunięciu oka. Z całego serca dziękujemy Wszystkim, którzy odpowiedzieli na nasze zaproszenie i smakując wypieki z Inkubatora - zasilali puszkę Przytuliska. Dzięki Wam dalsze leczenie Rudiego będzie o wiele łatwiejsze.

Patronom medialnym dziękujemy za promocję wydarzenia,obecność oraz wspaniałe reportaże. Tegoroczne Walentynki były naprawdę wyjątkowe, nawet deszcz nie był w stanie zmienić naszych planów i zwiał z Sandomierza jak tylko otworzyliśmy kapsułę!

P.S. Pamiętajcie, że Grażka i Rudi polecają się do adopcji, a Zarząd i Pracownicy Ośrodka Promowania Przedsiębiorczości życzą Wam duuuuuużo miłości❤️

Logo sm
Location icon
pl. Ks. J. Poniatowskiego 2 27-600 Sandomierz
Contact icon
fundacja@opiwpr.org.pl 15 833 34 00, 501 837 619
Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.