Image 13

Szkolenia - Adaptacja do zmian klimatu oraz możliwości wykorzystania potencjału OZE

01 kwietnia 2019

Fundacja na Rzecz Zrównoważonego Rozwoju zaprasza na cykl szkoleń w całej Polsce, przekazujący najnowszą wiedzę na temat:


„Adaptacja do zmian klimatu oraz możliwości wykorzystania potencjału OZE” - edycja 2019
www.szkolenia.klimatarolnictwo.pl


Szkolenia prowadzone są w ramach projektu „Program aktywnej edukacji, integracji i współpracy na obszarach wiejskich w Polsce”. Projekt uzyskał dofinansowanie z Unii Europejskiej ze środków Funduszu Spójności, a jednostką wdrażającą jest Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej, umowa o dofinansowanie nr POIS.02/04.00-00-066/16. Szkolenia dedykowane są osobom zawodowo związanym z branżą rolną i środowiskową, w tym doradcom, edukatorom, indywidualnym rolnikom, przedstawicielom organów administracji samorządowej oraz lokalnych urzędów, instytucji i grup działania.

Szkolenia przewidziane są w formule 1-dniowej (40 szkoleń) i 2-dniowej (9 konferencji i szkoleń), w różnych lokalizacjach, w całej Polsce. Najbliższe terminy można sprawdzić na stronie:

www.szkolenia.klimatarolnictwo.pl

Menu icon

Ważne linki

Logo sm
Location icon
pl. Ks. J. Poniatowskiego 2 27-600 Sandomierz
Contact icon
fundacja@opiwpr.org.pl 15 833 34 00, 501 837 619
Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.