Image 13

Użytkownicy i sympatycy Inkubatora przetwórczego w Dwikozach

08 stycznia 2019

Ośrodek Promowania Przedsiębiorczości i Gmina Dwikozy  zapraszają  Państwa na spotkanie, które dobędzie się w dniu 22 stycznia 2019 r. o godz. 11.00 w Inkubatorze przetwórczym w Dwikozach, ul Starowiejska 28A.

Na spotkaniu zapoznamy Państwa z nowymi możliwościami w ramach Rolniczego Handlu Detalicznego (RHD), które pojawiły się na mocy zmienionych przepisów obowiązujących od 1 stycznia 2019 r. oraz podzielimy się z Państwem doświadczeniami w prowadzeniu Inkubatora w minionym roku.

Część szkoleniowa spotkania będzie poświęcona roli Inkubatora oraz Spiżarni Sandomierskiej we wspieraniu producentów rolnych w Rolniczym Handlu Detalicznym.

Ramowy plan spotkania:

1. Wymagania i warunki udziału w RHD:

a/ podstawy prawne

b/ proces rejestracji.

2. Wymogi dotyczące znakowania gotowych wyrobów:

a/ podstawy prawne

b/ etykiety, znakowanie produktów – wymagana zawartość informacji.

3. Rola Inkubatora Przetwórczego i Spiżarni Sandomierskiej w upowszechnianiu i rozwoju RHD

a/ wsparcie dla osób zainteresowanych RHD – udostępnienie infrastruktury Inkubatora: /warunki, zasady, zakres/

b/ bieżący i  planowany zakres działalności - zamierzenia na br.

4. Dyskusja - uwagi i sugestie użytkowników Inkubatora dotyczące warunków korzystania z infrastruktury Inkubatora oraz prowadzenia i organizacji działań i wydarzeń promocyjnych.

5. Podsumowanie i zakończenie spotkania /ok. godz. 14.00/.

Początek roku to doskonały czas na wspólne spotkanie, by w gronie użytkowników i sympatyków Inkubatora podyskutować, podzielić się doświadczeniami i spostrzeżeniami, które mogą usprawnić przyszłe jego działanie, dlatego liczymy na Państwa obecność. Ze względów organizacyjnych prosimy o potwierdzenie udziału w spotkaniu telefonicznie na nr: 607 586 310 lub 15 833 34 04 lub wysyłając e-mail na adres: p.korpysz@opiwpr.org.pl.

Serdecznie zapraszamy zainteresowane osoby, instytucje i organizacje!

Menu icon

Ważne linki

Logo sm
Location icon
pl. Ks. J. Poniatowskiego 2 27-600 Sandomierz
Contact icon
fundacja@opiwpr.org.pl 15 833 34 00, 501 837 619
Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.