Subpage slider

Akademia Menadżera MŚP - Diagnozy potrzeb rozwojowycyh

Trwa rekrutacja do projektu „Akademia Menadżera MŚP”. Projekt skierowany jest do właścicieli, kadry zarządzającej oraz pracowników objętych planami awansu z sektora mikro, małych i średnich przedsiębiorstw z terenów województw: świętokrzyskiego, małopolskiego oraz podkarpackiego.

W ramach projektu finansowany udział w szkoleniach rozwojowych dla kadry zarządzającej (w tym właścicieli) firm. Do udziału w szkoleniach  wymagana jest diagnoza potrzeb szkoleniowych przedsiębiorstwa, której opracowanie jest również dofinansowane. Opracowanie diagnozy potrzeb oraz udział w szkolenia refundowany jest do wysokości 80% poniesionych kosztów. Usługi szkoleniowe (a także doradcze) finansowane w ramach projektu muszą być wpisane w Bazie Usług Rozwojowych www.uslugirozwojowe.parp.gov.pl

Projekt jest wdrażany przez Małopolską Agencję Rozwoju Regionalnego (MARR) w Krakowie.

W naszym Ośrodku można uzyskać wsparcie odnośnie wypełnienia dokumentacji aplikacyjnej oraz opracować diagnozę potrzeb szkoleniowych.

Jesteśmy akredytowaną jednostką szkoleniową i doradczą świadczącą usługi za pomocą Bazy Usług Rozwojowych. Aktualny terminarz opracowania diagnoz potrzeb rozwojowych znajduje się na naszym profilu w Bazie Usług Rozwojowych:

https://uslugirozwojowe.parp.gov.pl/uslugi/search?SearchFilterView[podmiot_id]=10129

Zapraszamy do kontaktu z naszymi doradcami. Oferujemy indywidualne i elastyczne formy i terminy realizacji. Pomagamy opracować dokumenty niezbędne do pozyskania dotacji.

UWAGA - nabór wniosków został wstrzymany! Będziemy informować Państwa na naszych stronach o wznowieniu naboru do programu.

Bezpośrednie źródło informacji o projekcie "Akademia Managera MŚP znajduje się na stronach MARR:

https://www.marr.pl/am3/

Dane kontaktowe

Wojciech Zych - tel. 15 833 34 10, e-mail: w.zych@opiwpr.org.pl

Anna Zając - Nogaj - tel. 15 833 34 06, e-mail: a.zajac@opiwpr.org.pl

Logo sm
Location icon
pl. Ks. J. Poniatowskiego 2 27-600 Sandomierz
Contact icon
fundacja@opiwpr.org.pl 15 833 34 00, 501 837 619
Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.