Wyniki postępowania do zapytania ofertowego 6/8.5.1/2020
Wyniki postępowania do zapytania ofertowego 6/8.5.1/2020 z dnia 12.02.2020 r. dotyczącego wyboru dostawcy usługi polegającej na opracowaniu programu, materiałów szkoleniowych i przeprowadzeniu zajęć zwiększających kompetencje kluczowe u 87 uczniów ZSCKR w Sandomierzu/Mokoszynie, zgodnie ze szczegółowym opisem przedmiotu zamówienia w ramach projektu „Świętokrzyskie ZSCKR kształcą nowocześnie i adekwatnie do aktualnych wyzwań”, realizowanego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Świętokrzyskiego na lata 2014-2020.
Zamawiający dokonał wyboru najkorzystniejszych ofert w poszczególnych częściach, spośród ofert, które wpłynęły do dnia 21.02.2020 r. do godziny 16:00. Wybrane oferty spełniły postawione przez Zamawiającego warunki udziału w postępowaniu.
Zamawiający udzielił zamówienia Wykonawcy:
CZĘŚĆ A – zajęcia dodatkowe z matematyki:
Bożena Puzio, Trześń, ul. Gorzycka 20, 39-432 Gorzyce, w imieniu Konsorcjum Rudyszyn & Puzio
CZĘŚĆ B – zajęcia dodatkowe z języka angielskiego
Katarzyna Sapielak, Andruszkowice 79, 27-650 Samborzec
CZĘŚĆ D – zajęcia dodatkowe z przedsiębiorczości
Małgorzata Rak, ul. Mokoszyńska 12/19, 27-600 Sandomierz
CZĘŚĆ F – zajęcia z psychologiem
Katarzyna Piechaczek, ul. Ogrodowa 10/6, 27-600 Sandomierz
Pełna lista podmiotów, które złożyły ofertę:
CZĘŚĆ A – zajęcia dodatkowe z matematyki
a) Ośrodek Nauczania Języków Obcych „Języki Świata” Katarzyna Anna Rokicka, ul. Henryka Sienkiewicza 49, 15-002 Białystok
b) Akademia Nauki i Rozwoju "Piękny Umysł" Marta Tracz, ul. Prosta 52, 25-371 Kielce
c) Bożena Puzio, Trześń, ul. Gorzycka 20, 39-432 Gorzyce, w imieniu Konsorcjum Rudyszyn & Puzio
CZĘŚĆ B – zajęcia dodatkowe z języka angielskiego
a) Ośrodek Nauczania Języków Obcych „Języki Świata” Katarzyna Anna Rokicka, ul. Henryka Sienkiewicza 49, 15-002 Białystok
b) Akademia Nauki i Rozwoju "Piękny Umysł" Marta Tracz, ul. Prosta 52, 25-371 Kielce
c) Katarzyna Sapielak, Andruszkowice 79, 27-650 Samborzec
CZĘŚĆ C – zajęcia dodatkowe z języka niemieckiego
a) Ośrodek Nauczania Języków Obcych „Języki Świata” Katarzyna Anna Rokicka, ul. Henryka Sienkiewicza 49, 15-002 Białystok
b) Akademia Nauki i Rozwoju "Piękny Umysł" Marta Tracz, ul. Prosta 52, 25-371 Kielce
c) Joanna Pastuszka, ul. Koseły 20/19, 27-600 Sandomierz
CZĘŚĆ D – zajęcia dodatkowe z przedsiębiorczości
a) Akademia Nauki i Rozwoju "Piękny Umysł" Marta Tracz, ul. Prosta 52, 25-371 Kielce
b) Małgorzata Rak, ul. Mokoszyńska 12/19, 27-600 Sandomierz
CZĘŚĆ E – zajęcia dodatkowe biologiczno-chemiczne
a) Ewa Małgorzata Siatrak, ul. Mickiewicza 57/17, 27-600 Sandomierz
b) Akademia Nauki i Rozwoju "Piękny Umysł" Marta Tracz, ul. Prosta 52, 25-371 Kielce
CZĘŚĆ F – zajęcia z psychologiem
a) Katarzyna Piechaczek, ul. Ogrodowa 10/6, 27-600 Sandomierz
b) Akademia Nauki i Rozwoju "Piękny Umysł" Marta Tracz, ul. Prosta 52, 25-371 Kielce
c) Akademia Rozwoju Indywidualnego Dorota Zybała, Wierzbiny 25, 27-641 Obrazów