Image 13

Lokalne Partnerstwa PAFW – ścieżka pilotażowa – aktualizacja

01 kwietnia 2020

Szanowni Państwo,   ze względu na ogłoszony w Polsce stan epidemii organizatorzy przedłużyli nabór w ścieżce pilotażowej Programu „Lokalne Partnerstwa PAFW” do 30 kwietnia 2020 r.  Zmiany dotyczą całego harmonogramu, więc wszystkie dalsze etapy będą również realizowane z pewnym przesunięciem. Szczegóły w regulaminie:

http://www.lokalnepartnerstwa.org.pl/wpcontent/uploads/2020/03/REGULAMIN_LPPAFW_konkurs_pilotaż.pdf.  Przypominamy, że biorąc w udział w ścieżce pilotażowej Programu Lokalne Partnerstwa PAFW możecie dowiedzieć się więcej o metodzie animacji w nim wypracowanej i ubiegać się o grant do 20 tys. zł na Wasz partnerski projekt.  

Jeśli:
-chcielibyście zbudować partnerstwo oparte na dobru wspólnym
-zorganizujecie grupę minimum trzech organizacji i instytucji (lub już w takiej grupie współpracujecie) -działacie w aktywnej gminie do 50 tys. mieszkańców  

zgłoście się do udziału w Programie wysyłając formularz:

http://www.lokalnepartnerstwa.org.pl/wp-content/uploads/2020/03/Zgłoszenie-do-udziału-w-programie_LPPAFW_pilotaż.doc  

w wersji elektronicznej na adres
e.dmochowska@filantropia.org.pl do 30 kwietnia 2020 r.

 Wiemy, że obecnie organizacja spotkań jest niemożliwa. Z potencjalnymi partnerami można jednak nawiązać kontakt w inny sposób – oczywiście telefonicznie, ale także za pomocą wielu różnych narzędzi online, do czego gorąco zachęcamy. Zapraszamy do zapoznania się z Poradnikiem Pracy Online  http://bit.ly/PoradnikPracyOnline przygotowanym przez Ashokę, opisującym możliwości komunikowania się na odległość.  Zawarte w nim narzędzia mogą być pomocne w komunikacji z innymi instytucjami/organizacjami, które są zainteresowanie udziałem w Grupie Inicjatywnej.  

Dodatkowych informacji udzielają:
Emilia Dmochowska: e.dmochowska@filantropia.org.pl,
Stanisław Głąbski: s.glabski@filantropia.org.pl  


Szczegóły poniżej:

Logo sm
Location icon
pl. Ks. J. Poniatowskiego 2 27-600 Sandomierz
Contact icon
fundacja@opiwpr.org.pl 15 833 34 00, 501 837 619
Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.