Image 13

Sandomierz - spotkanie z przedstawicielami JST, sektora naukowego i publicznego

25 listopada 2019

Samorządowcy powiatów opatowskiego, staszowskiego i sandomierskiego spotkali się w dniu 22 listopada w naszym Hotelu Basztowy, aby omówić możliwości współpracy i wypracowywania wspólnej wizji rozwoju obszaru w perspektywie funduszy unijnych dostępnych w latach 2021 – 2027.

Było to już drugie spotkanie z samorządowcami tych trzech powiatów, które zorganizowaliśmy. Chcemy poprzez takie inicjatywy otwierać przestrzeń do dyskusji i inicjować partnerską współpracę. W spotkaniu wzięli udział również przedstawiciele sandomierskiej filii UJK a także lokalni liderzy – przedstawiciele organizacji pozarządowych. Na spotkaniu poruszano kwestie gospodarki regionu, turystyki, rolnictwa i przetwórstwa spożywczego a także oświaty, nauki.

Przed nami nowy okres programowania unijnego obejmujący lata 2021 – 2027. To kolejna szansa rozwojowa dla naszego województwa. Przygotujmy się wspólnie abyśmy mogli ją jak najlepiej wykorzystać.

Logo sm
Location icon
pl. Ks. J. Poniatowskiego 2 27-600 Sandomierz
Contact icon
fundacja@opiwpr.org.pl 15 833 34 00, 501 837 619
Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.